91. Večerní Neapol

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

Signováno a datováno vlevo dole, název díla vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 47,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 64 x 66 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:45 SEČ

Zbývá: 8d 9h 44m 18s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč