105. Borovice
Autor: Michal Matzenauer
(1947 Praha)
kolorovaná kresba, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rám. pošk.
Technika: kresba, datace: 2004
Šířka: 43 cm, výška: 62 cm, rámování: 81 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč