Borovice

Autor: Michal Matzenauer
(1947 Praha)

kolorovaná kresba, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rám. pošk.
Technika: kresba, datace: 2004
Šířka: 43 cm, výška: 62 cm, rámování: 81 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč