149. Konvolut 3 kusy

Autor: Dalibor Chatrný
(1925 Brno - 2012 Rajhrad)

signováno vpravo dole a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, 3 kusy
Technika: dřevoryt
Šířka: 37 cm, výška: 24 cm, rámování: 47 x 65 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč