Sv. Václav

Autor: Karl Korschann
(1872 Brno - 943 Brno)

signováno vpravo uprostřed, závěsný reliéf
Materiál: litina
Šířka: 22,5 cm, výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč