177. Jeřábek - Rybář na řece
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce, datace: 1923
Šířka: 71 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 83 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč