177. Oválné babovky 3ks
Rámování: výška 25 - 29 cm, šířka 15 - 19 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč