177. Pohled na přímořskou krajinu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 75 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč