177. R. Pokorný - Růže ve váze
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 65 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč