Jarní sad - XXL Formát

Autor: Petr Alois Čihák
(1946 Praha)

Rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 200 cm, výška: 100 cm, rámování: 115 x 215 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč