Postavy I.

Autor: Bruno Heroux
(1868 Lipsko - 1944 Lipsko, Německo)

signováno vlevo dole tužkou, signováno vpravo dole v desce, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 25,5 cm, výška: 44 cm, rámování: pasparta 61 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč