Potok v horách

Autor: Henry Mosny
(19.století)

signováno a datováno vpravo dole, původní zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1885
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 90 x 80 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč