27. Venkovský život

Autor: Pierre Chapuis
(1863 - 1942 Francie)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1884
Šířka: 59 cm, výška: 81 cm, rámování: 97 x 75 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:13 SELČ

Zbývá: 14d 19h 27m 11s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč