Putti na lovu

Autor: André Charles Voillemot
(1822 Paříž - 1893 Paříž, Francie)

signováno vlevo dole, konzultováno s Michel at Raphael MAKET Expertes, nově rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 57 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 66 cm

Konec dražby: 17.05.2021 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč