Coastal Shipping

Autor: James Peele
(1847 Londýn, Velká Británie - 1905 Christchurch, Nový Zéland)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1900
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 62 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč