Ulička

Autor: Luigi Allavena
(1877 San Remo - 1954 Bordighera, Itálie)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 15 cm, výška: 37 cm, rámování: 59 x 34 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč