178. L. Bautin - Ulice v Paříži
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 53 x 63 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 23.04.2023 16:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč