Rám
černý lakovaný rám s tiskem na plátně.
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 26,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč