12. Senoseč

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 33 cm, rámování: 45,5 x 54,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 19:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč