Tetřívek

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 39 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč