Hrající si děti - velký formát

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, konzultováno a potvrzeno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1923
Šířka: 76 cm, výška: 65 cm, rámování: 91 x 100 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 05.05.2020 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč