36. Tři bažanti - L Formát

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 58 cm, rámování: 68 x 105 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč