Na pastvě

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 39 cm, výška: 23 cm, rámování: 31 x 47 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč