91. Krajina s vlakem - velký formát

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, konzultováno a potvrzeno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 70 cm, výška: 56 cm, rámování: 71 x 85 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 05.05.2020 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč