22. V láhvi
Autor: Dušan Polakovič
(1950 Bratislava - 2016 Bratislava, Slovensko)
signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 8,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 31 x 23 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč