84. Marina
Autor: William Lionel Wyllie
(1851 Camden Town, Velká Británie - 1931 Londýn)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 21,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 35 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč