Pompei

Autor: Jana Laudová
(1940 ?)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 9/25 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1984
Šířka: 21,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 37 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč