291. Hrušky
Autor: Blanka Bohdanová
(1930 Plzeň)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 30,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 45 x 40 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč