34. U vody

Autor: Paul Vayson
(1841 Gordes, Francie - 1911 17. pařížský obvod, Paříž, Francie)

signováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm, rámování: 74 x 87

Konec dražby: 07.04.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč