178. Letná kytica
Autor: Emil Paulovič
(1922 Piešťany - 2004 Piešťany, Slovensko)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek a věnování
Technika: olej na kartonu, datace: 1992
Šířka: 43 cm, výška: 55 cm, rámování: 60 x 48 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč