Pohled

Autor: Irena Dědičová
(1932 Praha - 1987 Paříž, Francie)

pochází z rodiny autorky, získáno darem, nesignováno, nerámováno
Šířka: 76 cm, výška: 153 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.06.2021 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč