Beauty and flowers

Autor: Gekko Ogata
(1859 - 1920 Japonsko)

signováno vlevo dole razítkem a podpisem, texty v japonštině
Technika: dřevoryt, datace: 1899
Šířka: 21 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 09.06.2020 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč