Prosek

Autor: Milan Schiller
(1914 Praha - 2002 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 79 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč