Kytice

Autor: Alena Čermáková
(1926 Praha - 2009 ?)

Signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 61,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč