Sáňkování

Autor: Alena Čermáková
(1926 Praha - 2009 ?)

signováno vpravo dole, číslováno 26/50 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 56 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč