Plachetnice v Egyptě

Autor: Milan Halaška
(1922 Načeradec - 1993 Stockholm, Švédsko)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: perokresba, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 40 cm

Konec dražby: 15.02.2022 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč