18. Květiny ve váze
signováno vpravo dole Sch;dl G., , datováno 1929
Technika: olej na kartonu, datace: 1929
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 43 x 52 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč