4. Fisura

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2018
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:03 SELČ

Zbývá: 19d 19h 36m 25s

Vyvolávací cena: 2 700 Kč