Nový rok ráno IV.

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, volná malířská deska
Technika: kombinovaná technika, datace: 2019
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč