5. V hlubinách

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:04 SELČ

Zbývá: 19d 19h 39m 6s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč