Příliv

Autor: Quirin Jedlička
(1953 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč