18. Vacková - Bohaté zátiší
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 44,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 15:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč