Číslo 115

Autor: Alva Hajn
(1938 Polní Chrčice - 1991 Polní Chrčice)

nesignováno, pochází z rodiny autora, potvrzeno synem autora
Technika: olej na plátně, datace: cca 1975
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč