Moře

Autor: Josef Wopfner
(1843 - 1927)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 67 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 05.05.2020 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč