Loďka na řece

Autor: Jaroslav Pokorný
(1903 Praha - 1969 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 53 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč