Portrét muže
Autor: Jaroslav Pokorný
(1903 Praha - 1969 Praha)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 15,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 30,5
Konec dražby: 05.02.2024 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč