67. Z Vysočiny
Autor: Jaroslav Pokorný
(1903 Praha - 1969 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1947
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč