266. Portrét I.
Autor: Tereza Žůrková
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 59,5 cm, výška: 83 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:28 SELČ
Zbývá: 6d 15h 29m 51s
Vyvolávací cena: 500 Kč