181. Bitva
signováno vpravo dole, paspatováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, materiál: kolorovaný dřevoryt
Šířka: 25 cm, výška: 36 cm, rámování: 75 x 64
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč