117. Jelen vapiti
Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský výstavní štítek, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1939
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 36 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč