Ptáčci

Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč